مقالات

ست کردن رنگ روتختی با تخت قهوه ای

ست کردن رنگ روتختی با تخت خواب قهوه ای | کالای خواب بدروم

اکثر تخت خواب ها به دو رنگ قهوه ای یا سفید هستند. در انتخاب رنگ روتختی با تخت قهوه ای می توانید هر رنگ روتختی را با آن ست کنید. چرا که قهوه ای جزء رنگ هایی می باشد که کمترین تاثیر را بر اطراف خود می گذارد. این رنگ معمولا با اکثر رنگ ها ست می شود. از جمله ترکیب رنگ های روتختی مرسوم که با تخت قهوه ای ست می شوند، رنگ های سفید، آبی، طوسی یا کرم می باشند. اما می توانید آن را با یک روتختی سبز یا صورتی نیز ست نمایید. در ادامه قصد داریم تا مدل های جذاب روتختی مناسب و نکات مربوط به ست کردن رنگ روتختی با تخت قهوه ای را ارئه دهیم. تا بتوانید با خیال راحت برای تخت قهوه ای رنگ خود یک روتختی مناسب انتخاب نمایید.

رنگ قهوه ای با چه رنگی ست می شود؟

رنگ قهوه ای با چه رنگی ست می شود ؟ - ست کردن رنگ روتختی با تخت قهوه ای |کالای خواب بدروم

رنگ قهوه‌ ای یکی از پرکاربرد ترین و محبوب ترین رنگ‌ ها برای تخت به حساب می آید. این تصور وجود دارد که با استفاده از رنگ قهوه ای، فضای داخلی بسیار خسته کننده می شود. این تصور با انتخاب صحیح رنگ‌ های مکمل و استفاده درست و به جا از این رنگ از بین می رود. علاوه بر این، تداعی کننده محیط‌ های سنتی و دنج نیز می باشد. در ادامه می توانید با روانشناسی رنگ قهوه ای برای ست کردن رنگ روتختی با تخت قهوه ای آشنا شوید.

رنگ قهوه‌ ای از نظر روانشناسی

رنگ قهوه‌ ای جزء رنگ‌ های خنثی و گرم می باشد که از نظر روانشناسی رنگ، این رنگ حس آرامش و امنیت را به انسان منتقل می‌ کند. افراد‌، تحت تاثیر رنگ قهوه‌ ای تصمیمات بهتر و واقع بینانه تری می‌ گیرند. به همین دلیل است که در اغلب محیط‌ های اداری از این رنگ استفاده می‌ شود.

ویژگی‌ های رنگ‌ قهوه‌ ای

  • قابل استفاده بودن از سبک سنتی تا مدرن
  • داشتن پتانسیل ترکیب رنگ با اغلب رنگ‌ ها
  • تابع مد نبوده و همیشه یکی از رنگ‌ های پرطرفدار می باشد.
  • نظافت آلودگی‌ ها بر روی رنگ قهوه ای راحت‌ تر است.

ست کردن رنگ روتختی با تخت قهوه ای

رنگ قهوه‌ ای، از ترکیب رنگ های قرمز و سبز ایجاد می شود. اما می توانید از ترکیب رنگ‌ های مختلف به رنگ قهوه‌ ای برسید. یکی از این رنگ ها، ترکیب رنگ‌ های نارنجی و آبی می باشد.

ترکیب قهوه‌ ای و کرم برای ست کردن رنگ روتختی با تخت قهوه ای

در کنار رنگ قهوه‌ ای از رنگ‌ های مختلفی به عنوان رنگ مکمل استفاده می‌ شود. پرطرفدارترین و شناخته‌ شده‌ ترین آن‌ ها، رنگ کرم می باشد. اگر از طرفداران رنگ‌ کرم – قهوه‌ ای هستید، باید بدانید این دو رنگ گزینه‌ ای بسیار مناسب برای ست کردن رنگ روتختی با تخت قهوه ای می باشند. نکات کلیدی برای انتخاب رنگ کرم و قهوه ای وجود دارد تا به کمک آن بتوانید ترکیب مناسب این ۲ رنگ را بیابید. این نکات شامل موارد زیر می باشند:

  • اندازه اتاق خوابتان را در نظر داشته باشید.
  • ایجاد جذابیت در دکوراسیون اتاق خواب کرم و قهوه ای با استفاده از طرح و نقش های مختلف
  • استفاده از طیف های مختلف رنگ قهوه ای در اتاق خواب برای ایجاد جذابیت در دکوراسیون اتاق خواب کرم و قهوه ای
  • به کارگیری رنگ های مختلف در دکوراسیون کرم و قهوه ای اتاق خواب در ایجاد جذابیت در دکوراسیون اتاق خواب کرم و قهوه ای

ترکیب قهوه‌ ای و کرم - ست کردن رنگ روتختی با تخت قهوه ای | کالای خواب بدروم

ترکیب قهوه‌ ای و سفید

در پاسخ به این سوال که رنگ قهوه ای با چه رنگی ست می‌ شود، باید گفت یکی از بهترین رنگ‌ ها رنگ سفید می باشد. تضاد موجود بین رنگ‌ های قهوه‌ ای و سفید باعث جذابیت بیشتر و خاص بودن این ترکیب می‌ شود. استفاده از این دو رنگ در کنار هم حس راحتی و آرامش را به انسان القا می‌ کند. ویژگی خوب این ترکیب این است که هریک از رنگ‌ ها به صورت مجزا دیده می‌ شوند. 

بنر مقاله بهترین رنگ روتختی برای تخت سفید | کالای خواب بدروم

ترکیب قهوه‌ ای و رنگ مسی

برای ست کردن رنگ روتختی با تخت قهوه ای می توانید از رنگ مسی نیز کمک بگیرید. رنگ‌ های قهوه‌ ای و مسی به دلیل تشابه رنگی که دارند، به عنوان آسان‌ ترین انتخاب برای دکوراسیون به حساب می آیند. سعی کنید از رنگ مسی در حد ایجاد سایه استفاده کنید. استفاده از این ترکیب رنگی سبب می‌ شود تا فضای اتاق بزرگتر به نظر برسد.

ترکیب قهوه‌ ای و رنگ مسی - ست کردن رنگ روتختی با تخت قهوه ای | کالای خواب بدروم

ترکیب قهوه ای و آبی برای ست کردن رنگ روتختی با تخت قهوه ای

با توجه به اینکه رنگ قهوه‌ ای جزء رنگ‌ های خنثی و گرم محسوب می‌ شود و از آنجا که رنگ آبی جزء رنگ‌ های سرد است، به همین دلیل این دو رنگ در کنار هم حس آرامش را به انسان منتقل می‌ کنند. بنابراین برای تخت خواب قهوه ای می توانید از رنگ روتختی آبی نیز استفاده کنید.

 

ترکیب قهوه ای و آبی - ست کردن رنگ روتختی با تخت قهوه ای | کالای خواب بدروم

ترکیب قهوه‌ ای و قهوه‌ ای سوخته

یکی از راه های ست کردن رنگ روتختی با تخت قهوه ای، استفاده از رنگ های هم طیف می باشد. به کار بردن رنگ‌‌ هایی که در یک طیف قرار می‌ گیرند، زیبایی خاص به تخت می دهد. به کارگیری قهوه‌ ای روشن در کنار قهوه‌ ای سوخته یکی از همین ترکیب‌ های جذاب می باشد.

 

ترکیب قهوه‌ ای و قهوه‌ ای سوخته - ست کردن رنگ روتختی با تخت قهوه ای | کالای خواب بدروم

ترکیب قهوه‌ ای و سبز

ترکیب رنگ‌ های قهوه‌ ای و سبز، ترکیبی است که زیاد در سرویس های روتختی مورد استفاده قرار می گیرد. بنابراین استفاده از این ترکیب رنگی برای ست کردن رنگ روتختی با تخت قهوه ای مناسب می باشد. اگر به دنبال رنگی هستید که حس تازه‌ ای به تخت شما بدهد، رنگ سبز انتخاب درستی می باشد. از آنجا که این رنگ جزء رنگ‌ های سرد به حساب می آید، حس تازگی را به انسان منتقل می‌ کند. وجود این دو رنگ در کنار هم سبب ایجاد کنتراست زیادی می‌ شود که به هرچه زیباتر شدن تخت شما کمک می‌ کند.

 

ترکیب قهوه‌ ای و سبز - ست کردن رنگ روتختی با تخت قهوه ای | کالای خواب بدروم

ترکیب قهوه‌ ای و زرد معجزه ای در ست کردن رنگ روتختی با تخت قهوه ای

درصورتیکه رنگ تخت شما قهوه ای می باشد، می توانیم بگوییم که یکی از جذاب ترین رنگ های قابل ست با تخت قهوه ای، رنگ‌ زرد می باشد. اگر نگران هستید که اتاقتان با استفاده از رنگ قهوه‌ ای، تاریک به نظر برسد می‌ توانید از رنگ زرد استفاده کنید. نکته‌ ای که باید در به کارگیری از رنگ زرد مد نظر قرار دهید، عدم زیاده روی در استفاده از این رنگ می باشد.

 

ترکیب قهوه‌ ای و زرد - ست کردن رنگ روتختی با تخت قهوه ای | کالای خواب بدروم

ترکیب قهوه‌ ای و نارنجی

ترکیب و ست کردن رنگ‌ ها از قواعد خاصی پیروی می‌ کند که براساس قواعد، رنگ‌ های قهوه‌ ای و نارنجی در زمره رنگ‌ های مشابه قرار می‌ گیرند. این دو رنگ باهم دو ویژگی مشترک دارند که سبب تشابه آن‌ ها می‌ شود. اول گرم بودن و دوم استفاده از رنگ قرمز در هر دو رنگ می باشد. می توانید برای ست کردن رنگ روتختی با تخت قهوه ای از رنگ مشابه قهوه ای یعنی نارنجی نیز استفاده نمایید. این ترکیب رنگی جذابیت بیشتری را به تخت شما می دهد.

ست کردن رنگ روتختی با تخت قهوه ای

سرویس روتختی یک نفره لوراکس

ترکیب قهوه‌ ای و قرمز

همانطور که گفتیم عنصر اصلی تشکیل دهنده رنگ قهوه‌ ای، قرمز است. اگر صرفا از دو رنگ قهوه‌ ای و قرمز در کنار هم استفاده نمایید، قطعا با محیطی دلگیر و خسته کننده روبرو خواهید شد. بهتر است در کنار این دو رنگ برای ست کردن رنگ روتختی با تخت قهوه ای از یک رنگ سوم همچون سفید یا کرم استفاده کنید. 

ترکیب قهوه‌ ای و قرمز - ست کردن رنگ روتختی با تخت قهوه ای | کالای خواب بدروم

سرویس روتختی یک نفره کلاسیک باروک قرمز

ترکیب قهوه‌ ای و طلایی

شاید برای خیلی از افراد، به کارگیری رنگ قهوه‌ ای و طلایی در کنار هم ترکیبی تکراری و قدیمی باشد. اما استفاده درست و به جا از رنگ طلایی در ست کردن رنگ روتختی با تخت قهوه ای می تواند چشم‌ ها را به خود خیره کند.

ترکیب قهوه‌ ای و طلایی - ست کردن رنگ روتختی با تخت قهوه ای | کالای خواب بدروم

سرویس روتختی یک نفره لویی ویتون طلایی

 

بنر مقاله روتختی مناسب تخت طلایی | کالای خواب بدروم

ترکیب قهوه‌ ای و صورتی

در صورتیکه رنگ تخت شما قهوه ای می باشد و می خواهید از رنگ صورتی برای ست کردن رنگ روتختی با تخت قهوه ای استفاده نمایید، قطعا تصمیم درستی گرفته اید. استفاده از رنگ صورتی در کنار قهوه‌ ای می‌ تواند لطافتی زنانه به اتاق و تخت شما بدهد. از رنگ صورتی بیشتر برای روتختی دخترانه استفاده می شود، اما برای روتختی بزرگسال نیز کاربرد دارد. رنگ قهوه ای سبب تیره و دلگیر شدن فضا‌ های داخلی می‌ شود و استفاده از رنگ صورتی سبب می‌ شود تا فضای اتاق و تخت شما، روشن‌ تر و لطیف‌ تر به نظر برسد.

ترکیب قهوه‌ ای و صورتی - ست کردن رنگ روتختی با تخت قهوه ای | کالای خواب بدروم

ست کردن رنگ روتختی فیروزه ای با تخت قهوه ای

رنگ فیروزه‌ ای جزء رنگ‌ های سرد و از خانواده رنگ آبی به شمار می‌ رود. با توجه به اینکه رنگ قهوه‌ ای جزء رنگ‌ های خنثی و گرم و تیره می باشد، قرار گیری رنگ روشن و سرد در کنار آن بسیار شکیل می باشد. فراموش نکنید که دو رنگ قهوه‌ ای و فیروزه‌ ای مکمل یکدیگر هستند. ترکیب این دو رنگ یک تضاد دلنشین را برای ست کردن رنگ روتختی با تخت قهوه ای به ارمغان می‌ آورد.

ترکیب قهوه‌ ای و فیروزه‌ ای - ست کردن رنگ روتختی با تخت قهوه ای | کالای خواب بدروم

سرویس روتختی یک نفره مدرن گلدار قهوه ای

ترکیب رنگ قهوه‌ ای و بنفش ارغوانی

رنگ ارغوانی یکی از تناژ های رنگ بنفش می باشد که هم به عنوان رنگ گرم شناخته شده است و هم به عنوان رنگ سرد کاربرد دارد. رنگ بنفش ارغوانی یکی از رنگ های جذاب برای ست کردن رنگ روتختی با تخت قهوه ای به حساب می آید.

ترکیب رنگ قهوه‌ ای و بنفش ارغوانی - ست کردن رنگ روتختی با تخت قهوه ای | کالای خواب بدروم

۶ نکته آسان در انتخاب رنگ روتختی برای تخت قهوه ای

این نکاتی که در این قسمت برای شما ارئه می شود را می توانید برای انتخاب روتختی مناسب تخت سفید نیز استفاده نمایید.

نکته ۱ : ساخت پالت رنگ

ساخت پالت رنگی، یکی از بهترین راه حل های انتخاب روتختی می باشد. شما می توانید با ۲ روش زیر، پالت مورد نظر خود را بسازید.

ساخت پالت رنگی بر اساس عکس مورد علاقه شما

این روش ساخت پالت با روش قبل متفاوت می باشد. این روش زمانی کاربرد دارد که از یک عکس خوشتان آمده است و دوست دارید از ترکیب رنگی آن استفاده نمایید. در صورتی که ست کردن روتختی با تخت خواب برایتان مهم می باشد، حتما رنگ تخت خود را در پالت ایجاد شده اضافه نمایید. 

برای ساخت پالت رنگی با هر ۲ روش بالا، می توانید از سایت های ایجاد پالت رنگی استفاده نمایید.

ساخت پالت رنگ بر اساس رنگ مورد علاقه

فرض کنید رنگ مورد علاقه شما قرمز است اما رنگ تخت شما قهوه ای می باشد و دیوار اتاق خواب شما رنگ کرم دارد. در نتیجه پالت رنگی مناسب شما، ترکیبی از این ۳ رنگ و ۲ رنگ تکمیلی دیگر خواهد بود. فراموش نکنید که رنگ مورد علاقه شما یعنی قرمز به عنوان رنگ اصلی می باشد و رنگ‌ های دیگر به خنثی شدن تندی رنگ قرمز کمک می کنند.

نکته ۲ : شناخت استایل و سبک لوازم اتاق خواب خود 

یکی از نکته های قابل توجه در انتخاب بهترین رنگ روتختی برای تخت قهوه ای، شناخت استایل یا سبک تخت خواب می باشد. حتما قبل از انتخاب بهترین رنگ روتختی برای تخت سفید، باید در مورد سبک و استایلی که دوست دارید تصمیم گیری کنید. منظور از سبک و استایل، مدل ساخت لوازم می باشد. این سبک و استایل شامل سبک کلاسیک، مدرن و اسپرت می شود. در صورتیکه بر اساس رنگ، شروع به خرید روتختی برای تخت خواب نمایید، تنها صاحب یک تختخواب عجیب و غریب می شوید. استایل های بیان شده در تخت خواب و روتختی دارای طرح های رنگی منحصر به فردی هستند. به همین خاطر اگر تصمیم نادرستی در مورد خرید روتختی بگیرید، ناهماهنگی در سبک ها خیلی زود مشخص می شود.

بنر مقاله خرید هوشمندانه روتختی | کالای خواب بدروم

نکته ۳ : انتخاب بین روتختی تک رنگ یا طرح دار

یکی دیگر از مراحل موجود در انتخاب روتختی مناسب برای تخت، انتخاب شما درباره مدل های روتختی می باشد. به طور معمول روتختی ها به ۲ صورت ساده و طرح دار تولید می شوند. 

روتختی تک رنگ

روتختی تک رنگ به راحتی می‌ تواند اتاق شما را مثل اتاق‌ های یک هتل، شیک و ساده نمایش دهد. رنگ‌ های ساده و خنثی می‌ توانند اتاق خواب شما را به مکانی آرامش‌ بخش تبدیل کنند. برای جلوگیری از یکنواختی رنگ می‌ توانید از رنگ‌ های تیره‌ تر و روشن‌ تر از رنگ اصلی هم استفاده نمایید. برای روتختی های کلاسیک این مدل روتختی ها بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

روتختی طرح دار

روتختی‌ های طرح دار هم مزایای خاص خود را دارند. از رنگ های متنوع آن‌ ها می‌ توانید برای هماهنگی روتختی خود با دکور اتاق‌ خوابتان استفاده کنید. اگر از این سبک روتختی ها خوشتان می آید، می توانید طبق رنگ تخت قهوه ای خود روتختی مناسب آن را خریداری نمایید. نکته ویژه درباره خرید روتختی طرح دار این است که اگر رنگ های خیلی تند انتخاب کنید، می‌ توانید با کوسن های تک رنگ آن را خنثی نمایید. این رنگ ها معمولا به صورت رنگ ساده و مات تولید و ارائه می شوند. فراموش نکنید که برای خرید روتختی سه بعدی و … به کیفیت چاپ آن توجه نمایید.

انتخاب بین روتختی تک رنگ یا طرح دار | کالای خواب بدروم

نکته ۴ : انتخاب هوشمندانه پارچه

انتخاب یک پارچه خوب می تواند سبک اتاق خواب شما را تکمیل نماید. بعد از اینکه در مورد رنگ یکدست یا طرح دار تصمیم گیری کردید، نوع پارچه را به صورت هوشمندانه انتخاب نمایید. پارچه های براق انتخاب رسمی تری نسبت به پارچه های مات یا ساده هستند. پارچه های براق می توانند اتاق خواب تیره و تاریک را روشن تر نمایش دهند. این مدل پارچه ها زرق و برق بیشتری به اتاق شما می دهند. مخمل به عنوان انتخاب عجیب و غریبی به حساب می آید. از پارچه های مخمل بیشتر برای روتختی عروس استفاده می شود و فراموش نکنید که پارچه های مخمل نور موجود را جذب می کند. به همین دلیل پارچه مخمل مناسب اتاق خواب با رنگ تیره نمی باشد. می توانید البته می توانید از پارچه های بافت دار و تک رنگ به عنوان یک پایه عالی استفاده کنید.

نوع پارچه مشخصات
 پنبه پرطرفدار‌ ترین پارچه برای کالای خواب که نگهداری آن ساده، بادوام، تنفس‌ پذیر، لطیف و همچنین از نظر اقتصادی به‌ صرفه است
ابریشم در عین لطافت، لوکس، گران و نگهداری آن دشوار است. ممکن است حساسیت‌ زا باشد.
پلی‌استر اقتصادی، ماندگار و مقاوم در برابر لک است اما چندان لطیف نیست. معمولا از ترکیب با الیاف دیگر تهیه می‌ شود.
بامبو در ترکیب با الیاف دیگر تولید می‌ شود. لطیف، ابریشم‌ مانند، با ماندگاری بالا و زیست‌ سازگار است.
ترکیبی اغلب دارای یکی از انواع پنبه هستند. از نظر اقتصادی به‌ صرفه، و ضد چروک‌ا ند. ماندگاری بالایی دارند.
کتان برای فصول گرم مناسب است. به‌ سادگی چروک می‌ شود.
فلانل با زدن پنبه یا پشم و کرکی شدن الیاف آنها تولید می‌شود. لطیف و پرزدار و برای تولید پتو مناسب است.

نکته ۵ : کمک گرفتن از رنگ های تند

استفاده از رنگ های تند، باعث جذاب شدن تخت قهوه ای و اتاق خواب شما می شود. به خاطر داشته باشید که نمی توانید هر شب بالش خود را عوض کنید اما باز هم می توانید تزیینات و اکسسوری هایی را که دوست دارید به عناصر تزیینی اتاق بیافزایید. یک بالش با رنگ تند که به طور جداگانه از سرویس روتختی خریداری شده است می تواند بسیار مجلل باشد و رنگ متفاوتی نسبت به سایر اجزای روتختی ایجاد نماید. باید رنگی را از مجموعه روتختی خود انتخاب کنید و آن را به شیوه متفاوتی، برجسته نمایید. این کار معمولاً از طریق سایه ها یا طرح های مختلف انجام می شود.

کمک گرفتن از رنگ های تند | کالای خواب بدروم

نکته ۶ : توجه به رنگ های مکمل و هم تناژ 

با استفاده از رنگ های مکمل و هم تناژ می‌ توانید روتختی خود را زیباتر کنید. از این رنگ‌ ها می‌ توانید برای هماهنگی عناصر روتختی خود استفاده نمایید. منظور از عناصر همراه روتختی می‌ تواند کوسن های تک رنگ یا طرح دار، پارچه‌ های مخصوص دور تخت، پرده‌ های دور تخت و بقیه موارد باشد. دلیل استفاده از این گزینه‌ ها در رنگ های مختلف می‌ تواند برای بیشتر نشان دادن یک رنگ خاص، یا تندتر و ملایم کردن رنگ اتاق باشد.

توجه به رنگ های مکمل و هم تناژ - ست کردن رنگ روتختی با تخت قهوه ای  | کالای خواب بدوم

 

۴ ترکیب رنگی حیرت انگیز برای ست کردن رنگ روتختی با تخت قهوه ای

سبز، قهوه‌ ای و نارنجی

اوج سردی سبز را گرمای قهوه‌ ای به نحو دل‌ انگیزی خنثی خواهد کرد. یک سرویس خواب قهوه ای با یک روتختی با تنالیته رنگ سبز، ترکیبی باوقار و با اصالت خواهد ساخت. در کنار این دورنگ اصلی می‌ توانید از اکسسوری یا همان دکوری‌ های با طیف رنگی نارنجی و آجری نیز استفاده کنید.

سبز، قهوه‌ ای و نارنجی | کالای خواب بدروم

قهوه‌ ای، آبی و زرد

ترکیب آبی و قهوه‌ای همیشه زیباست. سرویس خواب چوبی شما با تم رنگی قهوه ای با روتختی آبی واقعا رؤیایی و آرامش‌ بخش خواهد شد. اگر به دنبال آرامش و راحتی در محل خوابیدن خود هستید، آبی بهترین رنگ برای شما خواهد بود. برای فرش، پرده و روتختی می‌ توانید از خانواده رنگ‌ های گرمی چون زرد خردلی استفاده کنید. حتما این ترکیب را امتحان کنید و از آرامش و راحتی آن لذت ببرید.

قهوه‌ ای، آبی و زرد | کالای خواب بدروم

خاکستری، سفید و صورتی

خاکستری و سفید رنگ‌ های خنثی و آرامش‌ بخشی برای اتاق‌ خواب شما هستند. اگر می‌ خواهید حس آرامش و سبکی و خوابی راحت را تجربه کنید حتما صورتی ملایم را به این ترکیب اضافه کنید.

خاکستری، سفید و صورتی | کالای خواب بدروم

زرد، خاکستری و سفید

زرد، رنگ جذابی است. در عین شور و نشاطی که به شما خواهد داد در ترکیب با قهوه ای و خاکستری چهره‌ ای خاص و دوست‌ داشتنی به اتاق‌ خواب شما خواهد داد. روشنایی و نشاط رنگ زرد در کنار خاکستری حسی توأمان از سکون و حرکت به محیط خواب شما خواهد داد.

زرد، خاکستری و سفید | کالای خواب بدروم

 

انتخاب بهترین رنگ روتختی با تخت قهوه ای از روتختی های کالای خواب بدروم

سرویس روتختی یک نفره گلدار صورتی سفید | کالای خواب بدروم

سرویس روتختی یک نفره گلدار صورتی سفید

سرویس روتختی یک نفره کلاسیک کرم سرمه ای | کالای خواب بدروم

سرویس روتختی یک نفره کلاسیک کرم سرمه ای

سرویس روتختی دونفره کلاسیک طوسی و سرمه ای | کالای خواب بدروم

سرویس روتختی دونفره کلاسیک طوسی و سرمه ای

سرویس روتختی یک نفره کلاسیک سبز و کرم | کالای خواب بدروم

سرویس روتختی یک نفره کلاسیک سبز و کرم

سرویس روتختی یک نفره کلاسیک مشکی و کرم | کالای خواب بدروم

سرویس روتختی یک نفره کلاسیک مشکی و کرم

سرویس روتختی یک نفره سنتی آبی زنگاری | کالای خواب بدروم

سرویس روتختی یک نفره سنتی آبی زنگاری

سرویس روتختی یک نفره کلاسیک آبی و کرم | کالای خواب بدروم

سرویس روتختی یک نفره کلاسیک آبی و کرم

سرویس روتختی یک نفره مدرن بنفش و کرم | کالای خواب بدروم

سرویس روتختی یک نفره مدرن بنفش و کرم

سرویس روتختی دو نفره پروانه یاسی | کالای خواب بدروم

سرویس روتختی دو نفره پروانه یاسی

سرویس روتختی یک نفره کلاسیک کرم قهوه ای | کالای خواب بدروم

سرویس روتختی یک نفره کلاسیک کرم قهوه ای

سرویس روتختی یک نفره برج ایفل کرم | کالای خواب بدروم

سرویس روتختی یک نفره برج ایفل کرم

سرویس روتختی یک نفره مدرن دوچرخه | کالای خواب بدروم

سرویس روتختی یک نفره مدرن دوچرخه

سرویس روتختی دونفره خرس | کالای خواب بدروم

سرویس روتختی دونفره خرس

بنر مقاله روتختی سه بعدی | کالای خواب بدروم

سرویس روتختی یک نفره کاپیتان امریکایی | کالای خواب بدروم

سرویس روتختی یک نفره کاپیتان امریکایی

سرویس روتختی یک نفره برج ایفل قرمز | کالای خواب بدروم

سرویس روتختی یک نفره برج ایفل قرمز

سرویس روتختی یک نفره مدرن قرمز | کالای خواب بدروم

سرویس روتختی یک نفره مدرن قرمز

سرویس روتختی یک نفره گربه فانتری | کالای خواب بدروم

سرویس روتختی یک نفره گربه فانتری

سرویس روتختی یک نفره طرح پلنگی | کالای خواب بدروم

سرویس روتختی یک نفره طرح پلنگی

سرویس روتختی یک نفره مدرن موتور سیکلت | کالای خواب بدروم

سرویس روتختی یک نفره مدرن موتور سیکلت

سرویس روتختی یک نفره کلاسیک طوسی و زرد | کالای خواب بدروم

سرویس روتختی یک نفره کلاسیک طوسی و زرد

سرویس روتختی یک نفره گلدار کرم | کالای خواب بدروم

سرویس روتختی یک نفره گلدار کرم

سرویس روتختی دونفره کلاسیک طوسی آبی | کالای خواب بدروم

سرویس روتختی دونفره کلاسیک طوسی آبی

سرویس روتختی یک نفره گلدار طوسی روشن و کرم | کالای خواب بدروم

سرویس روتختی یک نفره گلدار طوسی روشن و کرم

سرویس روتختی یک نفره طرح برکلین | کالای خواب بدروم

سرویس روتختی یک نفره طرح برکلین

سرویس روتختی دونفره طرح لانه زنبوری طوسی | کالای خواب بدروم

سرویس روتختی دونفره طرح لانه زنبوری طوسی

سرویس روتختی یک نفره طرح هرمس | کالای خواب بدروم

سرویس روتختی یک نفره طرح هرمس

سرویس روتختی دونفره لویی ویتون شطرنجی | کالای خواب بدروم

سرویس روتختی دونفره لویی ویتون شطرنجی

سرویس روتختی دونفره لویی ویتون قهوه ای | کالای خواب بدروم

سرویس روتختی دونفره لویی ویتون قهوه ای

سرویس روتختی یک نفره دریم کچر زرد

سرویس روتختی یک نفره سنگ مرمر روشن | کالای خواب بدروم

سرویس روتختی یک نفره سنگ مرمر روشن

 

سخن پایانی

امروزه اغلب افراد برای طراحی چیدمان اتاق خواب خود، از رنگ های مختلف استفاده می کنند. رنگ قهوه ای از جمله رنگ های شیک و مدرن برای اتاق خواب به حساب می آید. البته می توانید این رنگ خنثی را  با سایر رنگ های مناسب ترکیب کنید و در فضای اتاق خواب استفاده نمایید. معمولا بیشتر افراد از تخت های قهوه ای و سفید استفاده می کنند. برای ست کردن رنگ روتختی با تخت قهوه ای خود، کافیست با رنگ های مناسب رنگ قهوه ای آشنا شوید. به همین منظور کالای خواب بدروم، این مقاله را برای آسان شدن انتخاب شما، تهیه کرده است، پس از مطالعه آن لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.